Festival O MNĚ

Připravujeme první festival tohoto druhu. Festival O MNĚ je třídenní pop-up festival pro mladistvé, odehrávající se v Praze. Můžeš se těšit na podzim 2025.

Akce je pro všechny, kteří se chtějí o sobě něco dozvědět. Koncept reaguje na potřebu mladých lidí a problematiku prevence duševního zdraví. Z posledních výzkumů vyplývá, že každý třetí žák potřebuje pomoc odborníka, což současná situace neumožňuje. Cílem je zprostředkovat účastníkům hluboké uvědomění, že život je cesta a každý z nás je tvůrcem svého příběhu. Uvědomění si vlastní originality, hodnoty, důležitosti a oproti tomu odpovědnosti k sobě, okolí a naší planetě. Chceme účastníkům vytvořit takové podmínky, aby se mohli a chtěli zamyslet nad fungováním světa jako takovým. Aby si uvědomili, co jim dává smysl a co nikoliv. Aby si začali klást otázky proč tady jsou, kdo jsou a co chtějí.

Festival bude mít dvě hlavní scény a jednu vedlejší. Kromě vzdělávacích přednášek a workshopů bude festival doplněn i o hudební stage. Během tří dnů (čtvrtek, pátek, sobota) vystoupí kolem 25 řečníků a inspirátorů.

Témata:

Důležitost životní filozofie a hodnot - kdo jsem, proč tu jsem a co chci. Jak se zorientovat ve fungování světa a celkové společnosti.

Vědomý způsob života, co to je a k čemu slouží

Práce s emocemi a projevy těla

Chyba není chyba a umění improvizace

Rozvíjení kreativity a podstaty sebe sama (dary, talenty, potenciál, schopnosti, jak poznat flow stav)

Životní rovnováha - co vše může být meditace a jak se co nejrychleji spojit s intuicí, práce se spokojeností v základních oblastech života

Současný a budoucí trh práce - obstojím v něm? Co mohu nabídnout?

Ženství - Proč je skvělé býti ženou a informace, které Ti nikdo neřekl

Mužství - Musím být hrdinou za každých okolností? Informace, které Ti nikdo neřekl


Festival O MNĚ však znamená mnohem více než jen skvělý program a výbornou atmosféru. Co když Ti tento festival změní život? Najdeš zde osvědčené techniky, které můžeš aplikovat do svého života, tak aby ti pomohly žít naplněný a šťastný život.  Přijď otestovat sílu poznání a propojení.

Jednou ze základních hodnot je podpora místního života. Program doplní lokální podnikatelé a výrobci se svou nabídkou. 

Na přípravě akce se podílí tým Do hloubky, odborníci a dobrovolníci.

Chceš vstoupit na festivale se svým tématem jako inspirátor? Nebo se zapojit jinak do jeho organizace? Ozvi se nám na email: dohloubkykontakt@gmail.com© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!