KDO JSEM, CO CHCI A KAM SMĚŘUJI?

Sebepoznávací a kariérní workshop pro studenty 8. a 9. tříd základních škol

Cílem tohoto prožitkového programu je zprostředkovat studentům hluboké uvědomění, že život je cesta a každý z nás je tvůrcem svého příběhu. Uvědomění si vlastní originality, hodnoty, důležitosti a oproti tomu odpovědnosti k sobě, okolí a naší planetě. Vytváříme studentům bezpečné prostředí, aby se mohli zamyslet sami nad sebou a nad fungováním světa jako takovým. Aby si uvědomili, co jim dává smysl a co nikoliv. Aby si začali klást otázky kdo jsou, proč tady jsou a co chtějí.


Je čas začít mladou generaci informovat o tom, že to hlavní na čem záleží, jsou oni sami. Člověk, který má možnost poznávat sám sebe, zvládá lépe životní výzvy, lépe odolává různým druhům závislostí a má šanci žít kvalitnější a spokojenější život.Stručná anotace a cíle workshopu:

  • Workshop vybízí k hlubšímu zamyšlení a hledání odpovědí na otázky: Kdo jsem? Kým se chci stát? Vím vůbec, co chci? Kde to mám hledat? Zamyšlení se nad tím, co studenty baví a co by skutečně ve svém životě chtěli dělat.

  • Seznámení se s konceptem mindfulness a jeho významem v každodenním životě. Praktické cvičení mindfulness a jeho integrování do každodenních rutin.


Časová dotace 4 vyučovací hodiny.

.

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!